kiskanan-kadin

Kıskanan Kadın

Çoğu kişinin tahmin edeceği üzere kadınlar açısından en fazla sorun teşkil eden unsurlardan birisi de kıskançlık olmuştur. Özellikle de kadın erkek ilişkilerinde genel olarak kadınların kıskançlıklarından dolayı birçok ilişki durma noktasına gelmektedir. Elbette böyle bir durumda tüm her şeyi kadınlara yük etmek de hiç mantıklı olmayacaktır.

Erkeklerin hatalarından sonra ortaya çıkan bu durum sonradan telafi edileme bir soruna da dönüşebilmektedir. Elbette durum böyle olunca da birçok kişinin öncelikli olarak düşüncesi bu sorunu en iyi şekilde aşmak yönündedir. Baktığımız zaman da kadınların bazılarının bu özelliklerinden hiç memnun olmadığı ve çözüm adına arayışta oldukları görülmektedir.

Birçok kadının kıskançlık yönünden imtihana girmesi ve özellikle de bunu erkeklere karşı yaşadığı, kendi hemcinslerine karşı bunu hissetmedikleri anlamına gelmemektedir. Tahmin edileceği üzere kadınların kendi aralarında da bir takım kıskançlık krizlerine girdikleri görülmektedir. Genel olarak birçok kadının fazlası ile bu sıkıntıyı yaşaması ise sorunun genel olduğuna en açık örnektir.

Yine kadınların aslında çok yumuşak varlıklar olduğu ve bazı yönlerden daya duygusal olması da bilinen bir gerçektir. Hatta kıskançlık bazında da yine bu duygusallıklarının ön plana çıktığı bilinmektedir. Genel olarak birçok bayanın kendi içerisinde yaşadığı bazı duyguları dışa vurması sonucunda kötü bilinmesi ise doğru değildir. Daha mantıklı bir yargılama ile kadınların çok daha samimi ve içten olduklarını duygusallıklarının ise başlarına iş açtığı ortaya çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>