akrep-burcundan-ayrilirken

Akrep Burcundan Ayrılırken

Çok dikkatli olun. Söylediğiniz her şeyi defalarca kez düşünecek ve her birini sizin canınızı nasıl yakacağını planlarken kullanacak. Canını yaktığınıza henüz inanabilmiş değil ve söylediklerinizin şaka olmasını bekliyor ancak gerçekten ondan ayrılıyorsanız bir gözünüz açık uyumanız gerekebilir. İçgüdüleri ve ihtirasları tarafından yönetilen akrepler onlara bu yaptığınızı asla unutmamak için yemin ettiler bile.

Onlardan ne sebeple ayrılıyor olursanız olun söyledikleriniz onların kulağına “Seni istemiyorum.” olarak gidecek ve onları istemediğinizi söylemeniz büyük hata. Bu sebeple bir akrepten ayrılmak istiyorsanız onu suçlayabileceğiniz bir şeyler bulmak zorundasınız. Kendinizi sadece gerçekten haklı ya da mağdur olursanız savunabilirsiniz.

Hayatınızdan kesin olarak çıktığını düşünmenize izin verse bile akrep attığınız her adımı takip ediyor. Bu sebeple kesinlikle dikkatli olmalı ve onu kızdıracak bir şey yapmadığınızdan emin olmalısınız. Özellikle bir ihanet ile ilişkinizi bitirdiyseniz ve hayatınızda yeni biri varsa sevgilinizi de kendinizi de ondan korusanız iyi edersiniz.

Size olan saplantısının ne zaman alevleneceğini bilemezsiniz çünkü onu siz bıraktınız. Bu durumu değiştirmek ve son sözü söyleyen kişi olmak için yapacaklarının sınırı olmayan akrepler size asla sizin peşinizde olduğunu hissettirmeyeceği için kendinizi korumayı öğrenmeniz gerekiyor. Bir akrebin yapacaklarından korunmanın en iyi yolu ise mutlu olduğunu ve hayatına döndüğünü görene kadar sizi nasıl takip ettiğini takip etmeniz. Atacağı adımları hesaplarken onun peşinde olursanız önlemlerinizi çok daha kolay alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>