2013-etek-modelleri

2013 Etek Modası

Kadınlar zariflik ve hoş görünümleriyle herkes için ilham kaynağı olmaktadırlar. Bayanlar bu özelliklerini korumak için gerek giyinimleriyle gerekse kişisel bakımlarıyla oldukça yakından ilgilenmektedirler. Kadınların vazgeçilmezi olan kıyafetler moda sayesinde farklı şekillerde karşımıza çıkmaktadırlar.

Günlük hayatın temposunda da şıklığından taviz vermeyen bayanlar modayı yakından takip ederek giyimlerini bu yönde şekillendiriyorlar. Kadınların giyim konusunda olmazsa olmazı tartışmasız ki eteklerdir.

Etekler kadınlar için zarif ve güzel bir görünümün en özel halidir. Bayanların hayatlarının her anında rahatlıkla kombinledikleri etekler, her yıl olduğu gibi bu yılda farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Peblum, uzun, taşlı, mini, kabarık, yırtmaçlı, mini gibi birçok çeşidi bulunan etekler bayanların beğenisine sunuluyor.

Bu senenin vazgeçilmezi her renkte ve kumaş modelinde üretilen uzun eteklerdir. Her tarza ve konsepte kolay bir şekilde adapte edilen uzun etekler bayanların olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Ünlü markalarında koleksiyonlarında oldukça sık yer verdikleri uzun etekler bayanları hem rahat ettiriyor hem de şıklıklarını korumasını sağlıyorlar. Uzun eteklerin yanında bu sene sıkça desenli etekleri de görmekteyiz. Her desenden rengârenk etek kadınların cıvıl cıvıl görünmesini sağlayarak dinamik ve genç bir görünüm elde etmesini sağlıyorlar.

Rengârenk eteklerin desenli bluzlarla, dar eteklerin dökümlü ve bol trikolarla, uzun eteklerin abartılı takılarla alışılmışın dışında bir şekilde kombinlenmesi bizim kombin yaparken farklı bir açıdan bakmamızı sağlıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>